بازیابی کلمه عبور

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در قم رزرو

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

قم رزرو تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

شما با ثبت نام در قم رزرو مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در اختیار قم رزرو قرار می دهید. در ادامه فعالیت در قم رزرو و تقاضا برای ثبت سفارش٬ گاهی اوقات شما نیاز به پیگیری محصول خریداری شده (بلیط) خواهید داشت.
شما پس از ورود به قم رزرو٬ به عنوان کاربر قم رزرو شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار قم رزرو خواهد بود.
قم رزرو اطلاعات شما را به هیچ وجه ممکن اجاره و یا دراختیار هیچ کسی قرار نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت قم رزرو وارد کرده اید.
حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

قم رزرو دسترسی کارمند خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیریت سایت است که ارتباط مستقیم با کاربران دارند و دسترسی به کلیه اطلاعات را خواهد داشت.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم قم رزرو را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق صفحه تماس با ما به اشتراک بگذارید.

با ما با مشخصات زیر تماس بگیرید

ایمیل:info@qomreserve.com

تلفن تماس: 09199847998