بازیابی کلمه عبور

سایت قم رزرو باهدف جلب کامل رضایت مشتریان و همچنین آسودگی از خرید آنان بدنبال راهکار هایی برای خدمات بهتر در کوتاهترین زمان ممکن می باشد.
در این راستا از تمامی کاربرانی که قصد خرید از قم رزرو را دارند درخواست داریم که قوانین زیر را بصورت کامل مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید نمایند.

باتوجه به این موضوع خرید از این مجموعه به منزله مطالعه و قبول شرایط قوانین و مقررات مربوط به این سایت می باشد.از اینکه این اعتماد را به ما دارید و به قوانین قم رزرو احترام میگذارید نهایت سپاس را داریم.

۱- در صورتی که مشتری هزینه ای بابت رزرو و خرید پرداخت نماید و خدمات یا سفارش آن تایید نگردد،هزینه کسر شده بطور میانگین ۴۸ ساعت پس از خرید به حساب مشتری عودت میگردد.چنانچه در این ساعت هزینه به مشتری عودت نگردید مشتری موظف است موضوع را از طریق سایت پیگیری نماید.

۲- اعتبار و ارزش محصول رزرو شده، درفرم خرید و همچنین صفحه مخصوص سفارش رزرو نمایش داده می شود که با اتمام اعتبار،رزرو تخفیفی خریداری ارزشی نخواهد داشت.پس خواهشمندیم قبل از خرید و تکمیل سفارش دقت لازم را داشته باشید.

۳- از آنجا که سایت قم رزرو با مجموعه ها و فروشگاه ها بصورت مستمر در حال تسویه حساب می باشد، از این لحاظ تخفیف های خریداری شده قابل استرداد و عودت نیست و هیچگونه تغییر یا تبدیل در تخفیف سفارش داده شده امکان پذیر نمی باشد.

۴- بعد از خرید محصول و رزرو آن برای اطلاع دقیق از زمان ارائه خدمات با مجموعه مورد نظر حاصل فرمائید چراکه مجموعه ها ممکن است بدون اطلاع به سایت، ساعات و روزهای ارائه خدمات را تغییر نمایند.

۵- با توجه به بازه زمانی و شرایط، سایت قم رزرو این اختیار را دارد که هر زمانی نیاز بود قیمت ها و تخفیف های خود را بدون اطلاع قبلی به کاربران عزیز آن را تغییر دهد.

۶- در هنگام ورود به سایت و رزرو سفارش حتما شماره تماس و ایمیل واقعی خود را وارد کنید تا در پیگیری های بعدی مشکلی از این بابت ایجاد نگردد چراکه کلیه پیگیری ها فقط از طریق شماره تماس و ایمیل امکان پذیر می باشد.

۷- در قست کالا ها،اگر کالایی دارای گارانتی باشد، این گارانتی محصولات در سایت قم رزرو برای هر محصول متفاوت بوده و ویژگی و شرایط استفاده از آن درج شده است.لذا این سایت تعهدی در قبال گارانتی محصول به مشتریان ندارد.

۸- قم رزرو هیچگونه تعهد ومسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط سفارش رزرو شده ندارد، بنابراین مسئول امکانات و یا مشکل احتمالی مجموعه و غیره نمی باشد.

۹- مشتریان عزیز چنانچه از مجموعه و یا فروشگاهی رضایت نداشته اید میتوانید از قسمت ارسال شکایات موضوع را پیگیری نمایید.